Infrasauny

Kromě finských saun vyrábíme také infrasauny. V našich infrasaunách používáme kvalitní infrazářiče (Philips VITAE, garance záruky po dobu 3 let), které zajistí důkladné prohřátí tkání, kloubů a svalů. Prohřívání probíhá do hloubky těla a dochází tak k výborné regeneraci svalů, šlach a kloubů a k uvolnění namožených a ztuhlých částí těla. Infrasauna je vhodná pro lidi po úrazech a pro lidi, kteří mají problémy s pohybovým aparátem. Ochranný kryt infrazářiče je potažen semišovou ochranou proti popálení (bezpečné pro děti). K prohřívání dochází při teplotě 50 – 55°C. Díky nižší teplotě není organismus nijak zatěžován. 

Obkladové materiály jsou stejné jako u finských saun. Je možné také zhotovit kombinovanou saunu, kde se můžete úžasně zregenerovat díky infrazářičům a také uvolnit při klasickém saunování. 

  • Celou technickou realizaci infrasauny zkonzultujeme. Na místě zaměříme a navrhneme nejvhodnější řešení.
  • Možnost realizace v každém prostoru (vestavná nebo volně stojící kabina).
  • Možnost kombinace infrasauny s finskou saunou.
  • Používáme exkluzivní infrazáříče Philips Vitae.
  • Záruční a pozáruční servis 

Jsme jediní, u koho si můžete nakonfigurovat zároveň několik saun ON-LINE.

Lze si vybrat více konfigurací najednou. Každou konfiguraci si můžete navíc upravit a to jednoduchým výběrem materiálů.

  • Poskytujeme 7 let záruku na materiály
  • Máme 12 let zkušeností 
  • Preciznost a kvalita
CENÍK INFRASAUN Vitae Basic
CENÍK INFRASAUN Meridiem
CENÍK INFRASAUN Vitae Diamond

Typy

Řada Basic

Hledáte nejdostupnější variantu sauny? Pak je řada BASIC určena přímo Vám. Nejen tato řada je vyráběná u nás v České Republice z odolného a trvanlivého materiálu. Stejně jako všechny naše řady, i tuto lze využít do každého prostoru. Na výrobu lavic používáme především tepelně nevodivý materiál - ABACHI.

Konfigurovat

Řada Silver

Tato řada je určena pro ty, kteří hledají poměr cena - kvalita. Jedna z nejprodávanějších typů saun. Možnost výběru z více druhů materiálu, osvětlení a zároveň si můžete saunu vybavit hudební sestavou s kvalitními reproduktory a zpříjemnit si tak požitek ze saunování poslechem oblíbené hudby. 

Konfigurovat

Řada Gold

V této řadě naleznete anatomické opěrky zad a hrany lavic, které zajistí maximální pohodlí a na pohled zaujmou svým vzhledem. Jako doplněk můžete zvolit himalájskou sůl, díky které se Vám bude při uvolňování minerálních látek v sauně příjemně dýchat a posílíte svou obranyschopnost. 

Konfigurovat

Řada Platinum

Naše nejnovější řada PLATINUM. Kombinací ABACHI a CEDRU vzniká nevšední barevná různorodost. Aroma, které se díky CEDRU uvolní během saunování má jedinečnou a příjemnou vůni. Strukturu interiéru si můžete navolit tak, jak sami uznáte za vhodné. Vhodnou variantou v této řadě je podsvícení opěrek. 

Konfigurovat

Řada Diamond

Elegantní model sauny pro ty nejnáročnější klienty, kteří hledají opravdovou exkluzivitu v použitých materiálech, vybavení a příslušenství. Hlavní předností této řady jsou "levitující lavice". Dokonalá harmonie luxusu, barev a provedení. Na výrobu interiéru jsou použity masivní kusy exotických dřevin, které vypadají fantasticky. 

Konfigurovat
Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení pro Vaši saunu. Pomůžeme Vám s výběrem obkladového materiálu a příslušenství.
Jsme specialisté na individuální řešení sauny do libovolných prostor.
Na telefonu jsme PO - PÁ od 8:30 do 17:00
Nový showroom V Kolíně
7 let záruka Říká se, že sedmička je šťastné číslo.
U nás máte jistotu sedmileté záruky na materiál.
12 let zkušeností Při stavbě sauny je důležitá preciznost a čistota práce. Ale to nejdůležitější jsou zkušenosti. Náš tým má s výrobou saun 12 let zkušeností.
Tam, kam si přejete Nespornou výhodou saun od Saunujeme.cz je možnost vestavení sauny do libovolných prostor. Každá sauna je na míru.
Konfigurujte saunu on-line Jdeme s dobou. Zašlete nám snadno hned několik nezávazných poptávek najednou pomocí jednoduché on-line konfigurace.
Servis do 48 hodin Kontaktujte nás a do 48 hodin včetně víkendu Váš problém vyřešíme.

Kontakt

telefon: +420 734 767 068 
Na telefonu jsme Vám k dispozici v pracovní dny 8:30 - 17:00.

Otevírací doba showroomu a provozovny v Kolíně
vždy po telefonické dohodě s obchodním zástupcem
na čísle +420 734 767 068.

e-mail: info@saunujeme.cz
Vyřízení Vašeho e-mailového požadavku max. do jednoho pracovního dne.


Fakturační adresa

Saunujeme s.r.o.
U Nemocnice 430 Kolín 280 02

IČO: 08178534

DIČ: CZ08178534


Saunujeme