Finské sauny / Bio sauny

Galerie Konfigurace

Finské sauny

Výrobou finských saun se zabýváme mnoho let. Používáme kvalitní materiály určené přímo k výrobě saun. Naší specializací jsou především sauny na míru. Rádi pomůžeme s výběrem správné sauny, obkladového materiálu, velikosti a doplňkového vybavení.

Saunování ve finské sauně poskytuje uvolnění unavených svalů a díky vyplavování nečistot a endorfinů z těla poskytne úlevu a odpočinek. Ve finské sauně se udržuje teplota od 80° do 110°C. Na saunovém topidle bývají umístěny lávové kameny, které je možné polévat a zvýšit tak vlhkost a teplotu v sauně. Kameny je možné polévat vodou s různými esencemi, aby saunování přineslo ještě intenzivnější zážitek. Správné saunování spočívá v prudkém ohřátí a následném ochlazení těla.

U sauny na míru je možné si vybrat nejen tvar a rozměr dle vlastních možností, ale také si určit vnitřní a venkovní obklad, kombinaci s prosklenými stěnami, obklad stěn ze solných cihel či kamenů, různé typy osvětlení, netradiční řešení interiéru, umístění a typ saunového topidla a mnoho dalšího.

Bio sauny

Bio sauna je  zlatou střední cestou mezi finskou a parní saunou. Poskytuje šetrné řešení pro ty, pro které je klasická finská sauna příliš horká. Teplota uvnitř bio sauny se pohybuje mezi 40° až 70°C a vlhkost vzduchu je díky integrovaném parnímu vyvíječi 50-80%.

Tímto je tedy vhodná pro lidi, kteří špatně snášejí vysoké teploty v suchých saunách, nebo vysokou vlhkost v parních komorách. Je vhodnou alternativou i pro děti a úplné začátečníky v saunování.

  • Celou technickou realizaci sauny zkonzultujeme. Na místě zaměříme a navrhneme nejvhodnější řešení.
  • Naše specializace spočívá v tom, že dokážeme zrealizovat saunu téměř na každém místě.
  • Servis do 48 hodin
  • Záruční a pozáruční servis 

Jsme jediní, u koho si můžete nakonfigurovat zároveň několik saun ON-LINE.

Lze si vybrat více konfigurací najednou. Každou konfiguraci si můžete navíc upravit a to jednoduchým výběrem materiálů.

  • Poskytujeme 7 let záruku na materiály
  • Působíme 12 let na trhu
  • Preciznost a kvalita

Typy

Řada Basic

OD 69 500,- Kč bez DPH Hledáte nejdostupnější variantu sauny? Pak je řada BASIC určena přímo Vám. Nejen tato řada je vyráběná u nás v České Republice z odolného a trvanlivého materiálu. Stejně jako všechny naše řady, i tuto lze využít do každého prostoru. Na výrobu lavic používáme především tepelně nevodivý materiál - ABACHI.

Konfigurovat

Řada Silver

OD 84 800,- Kč bez DPH Tato řada je určena pro ty, kteří hledají poměr cena - kvalita. Jedna z nejprodávanějších typů saun. Možnost výběru z více druhů materiálu, osvětlení a zároveň si můžete saunu vybavit hudební sestavou s kvalitními reproduktory a zpříjemnit si tak zážitek ze saunování poslechem oblíbené hudby. 

Konfigurovat

Řada Gold

OD 93 400,- Kč bez DPH V této řadě naleznete anatomické opěrky zad a hrany lavic, které zajistí maximální pohodlí a na pohled zaujmou svým vzhledem. Jako doplněk můžete zvolit himalájskou sůl, díky které se Vám bude při uvolňování minerálních látek v sauně příjemně dýchat a posílíte svou obranyschopnost. 

Konfigurovat

Řada Gold Dark

Velmi zajímavý model sauny s propracovaným interiérem, který je vyroben ze širokých prken THERMO OSIKY, která má díky tepelné úpravě tmavou barvu. Ideální v kombinaci se světlými stěnami nebo s tepelně upraveným tmavým dřevem pro docílení tmavé sauny.

Konfigurovat

Řada Platinum

OD 118 500,- Kč bez DPH Naše nejnovější řada PLATINUM. Kombinací ABACHI a CEDRU vzniká nevšední barevná různorodost. Aroma, které se díky CEDRU uvolní během saunování má jedinečnou a příjemnou vůni. Strukturu interiéru si můžete navolit tak, jak sami uznáte za vhodné. Vhodnou variantou v této řadě je podsvícení opěrek. 

Konfigurovat

Řada Diamond

OD 180 700,- Kč bez DPH Elegantní model sauny pro ty nejnáročnější klienty, kteří hledají opravdovou exkluzivitu v použitých materiálech, vybavení a příslušenství. Hlavní předností této řady jsou "levitující lavice". Dokonalá harmonie luxusu, barev a provedení. Na výrobu interiéru jsou použity masivní kusy exotických dřevin, které vypadají fantasticky. 

Konfigurovat
Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení pro Vaši saunu. Pomůžeme Vám s výběrem obkladového materiálu a příslušenství.
Jsme specialisté na individuální řešení sauny do libovolných prostor.
Na telefonu jsme PO - PÁ od 8:30 do 17:00
Nový showroom V Kolíně
7 let záruka Říká se, že sedmička je šťastné číslo.
U nás máte jistotu sedmileté záruky na materiál.
12 let zkušeností Při stavbě sauny je důležitá preciznost a čistota práce. Ale to nejdůležitější jsou zkušenosti. Náš tým má s výrobou saun 12 let zkušeností.
Tam, kam si přejete Nespornou výhodou saun od Saunujeme.cz je možnost vestavení sauny do libovolných prostor. Každá sauna je na míru.
Konfigurujte saunu on-line Jdeme s dobou. Zašlete nám snadno hned několik nezávazných poptávek najednou pomocí jednoduché on-line konfigurace.
Servis do 48 hodin Kontaktujte nás a do 48 hodin včetně víkendu Váš problém vyřešíme.

Kontakt

telefon: +420 734 767 068 
Na telefonu jsme Vám k dispozici v pracovní dny 8:30 - 17:00.

Otevírací doba showroomu a provozovny v Kolíně
vždy po telefonické dohodě s obchodním zástupcem
na čísle +420 734 767 068.

e-mail: info@saunujeme.cz
Vyřízení Vašeho e-mailového požadavku max. do jednoho pracovního dne.


Fakturační adresa

Saunujeme s.r.o.
U Nemocnice 430 Kolín 280 02

IČO: 08178534

DIČ: CZ08178534


Saunujeme
Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami cookies a s podmínkami ochrany osobních údajů na webu saunujeme.cz.
Souhlasím