VENKOVNÍ SAUNA s topením na dřevo - posílení imunity na vlastní zahradě

Publikováno 24.03.2022

Máte rádi romantiku a praskající dřevo v krbu? Máme pro Vás příjemné řešení s nádechem starých časů, ale v moderním pojetí, je to instalace topidla na dřevo s nerezovým komínem.

Venkovní sauny s topením na dřevo vyrábíme jak ve standardní variantě NATURE, tak v prosklené variantě PINEA nebo s odpočívárnou, stačí si stáhnout náš ceník ze stránek a vybrat si tu pravou.

Topit dřevem je samozřejmě náročnější na obsluhu, musíte topit a hlídat teplotu, ale pocit z praskajícího dřeva a pohled na plápolající plamen Vám nikdo nenahradí.

Postavit si saunový domek svépomocí není úplně jednoduché, protože stavba sauny má mnoho svých specifik, svěřte tuto práci dodavateli, který má zkušenosti se stavbou a navrhováním venkovních saunových domků. Jsme český výrobce saunových domků a vyrábíme saunové domky nedaleko Kolína, interiéry sauny si můžete samozřejmě prohlédnout v showroomu, který je nedaleko centra Kolína a také v centru Českých Budějovic.

Poslední články

Spolupráce se společností CANABA

Publikováno 11.04.2022 Jsme velmi rádi, že jsme navázali spolupráci s výrobcem rodinn...Více

Wellness v tyrolských Alpách od Saunujeme

Publikováno 01.04.2022 Jsme potěšeni, že jsme se mohli účastnit projektu výstavby ...Více
Saunujeme
Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami cookies a s podmínkami ochrany osobních údajů na webu saunujeme.cz.
Souhlasím