Prosklení venkovních saun

Publikováno 08.11.2022

Současné moderní trendy v saunování se stále více obracejí k použití skla jako jednoho ze stavebních materiálů. Kromě standartních interiérových saun dnes získává sklo na oblibě i u saun zahradních. Vždyť kdo by si nechtěl z pohodlí své vysněné venkovní sauny užívat přes velkoryse prosklenou čelní stěnu výhledy nejen do své vlastní zahrady, ale třeba i na panorama horských hřebenů či rozkvetlou jarní louku plnou barev! Takový způsob saunování je nejen trendy, nýbrž kromě všeobecně uznávaného potěšení tělesného s sebou přináší i jistý duchovní rozměr.

Toho jsme si již dávno vědomi i my v Saunujeme.cz a s velkým potěšením nabízíme našim klientům celou škálu venkovních saun a saunových domků, které díky svému velkorysému prosklení právě takový způsob saunování umožňují. Kromě transparentního čirého skla, které bez jakéhokoliv zkreslení poskytuje pravý obraz venkovní scenérie, nabízíme i polopropustná řešení v bronzovém a šedém odstínu. A máte-li snad někde blízko zvědavé sousedy, zajistí Vaše plné soukromí tmavě šedá varianta prosklení.

Inspirujte se v naší fotogalerii a vyberte si pro svou zahradu či terasu některou z našich venkovních saun. Bližší informace Vám pak rádi poskytneme při osobní konzultaci a prohlídce venkovní sauny Pinea v našem kolínském showroomu, popř. zajedeme přímo k Vám a na místě stavby s Vámi prohovoříme vše potřebné.

Poslední články

Barevné nátěry venkovní sauny

Publikováno 06.02.2023 Saunové venkovní domky a venkovní sauny zhotovené společnost&i...Více

Opláštění venkovní sauny nemusí být nutně ze dřeva!

Publikováno 03.02.2023 Setkáváme se s klienty, kteří požadují moderní poj...Více
Saunujeme
Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami cookies a s podmínkami ochrany osobních údajů na webu saunujeme.cz.
Souhlasím