Podzimu vstříc s našimi saunami na míru

Publikováno 20.09.2020

S blížícím se podzimem zaznamenáváme stále více rostoucí poptávku po našich saunách. Velice si vážíme důvěry, se kterou se na nás naši klienti obracejí a rádi jim ji splácíme v podobě precizně odvedené práce a profesionálního přístupu při komunikaci s nimi.

Hlavně díky této naší filosofii mohla vzniknout hned na úvod minulého týdne pod rukama našich šikovných konstruktérů další úžasná sauna na míru v provedení Silver. Na poměrně malém prostoru se nám podařilo vybudovat útulné místo pro relaxaci budoucích klientů nově vznikajícího penzionu na Božím Daru v Krušných horách.

Hned ve středu jsme pak dokončili ke spokojenosti paní majitelky realizaci velkoryse proskleného venkovního domku v úžasném prostoru terasy jednoho z činžovních domů na pražských Vinohradech a další den pak vznikla na opačném konci republiky v Ostravě elegantní sauna v provedení Basic s tradičním obložením skandinávským smrkem a čelní prosklenou stěnou.

Důvěra našich klientů nás velice těší a zároveň utvrzuje v tom, že jsme na správné cestě. Naše sauny na míru zkrátka frčí.

Poslední články

Barevné nátěry venkovní sauny

Publikováno 06.02.2023 Saunové venkovní domky a venkovní sauny zhotovené společnost&i...Více

Opláštění venkovní sauny nemusí být nutně ze dřeva!

Publikováno 03.02.2023 Setkáváme se s klienty, kteří požadují moderní poj...Více
Saunujeme
Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami cookies a s podmínkami ochrany osobních údajů na webu saunujeme.cz.
Souhlasím