Designové sklo s potiskem do sauny

Publikováno 01.09.2022

V předchozích článcích jsme psali o výhodách prosklených saun a celoprosklených portálů v saunách, zařadili jsme nově do nabídky designová skla s potiskem.

Jedná se o unikátní metodu nánosu keramického potisku na sklo a následné vykalení a tím vytvrzení i potisku, kdy je poté potisk součástí skleněné tabule a nehrozí jeho praskání nebo loupání, jako by tomu bylo v případě foliování skla.

Motiv potisku nabízíme jakýkoli, tedy pokud si dodáte vlastní návrh a to i fotografii, naneseme obrázek na skleněnou desku a poté necháme ve sklárně vykalit, budete mít originální řešení detailu Vaší nové sauny.

Pro potřeby hotelů a penzionů je možno do skla nanést logo hotelu nebo nějakou tematickou fotografii, která se váže k danému místu.

Tuto originální metodu nabízíme jak na dveřní sklo, tak na celé sklo nebo skleněný portál v sauně, dokonce si můžete vybrat, jak propustné nebo průhledné sklo může být.

Jdeme vstříc Vašemu designovému řešení zajímavé prosklené sauny.

Poslední články

Barevné nátěry venkovní sauny

Publikováno 06.02.2023 Saunové venkovní domky a venkovní sauny zhotovené společnost&i...Více

Opláštění venkovní sauny nemusí být nutně ze dřeva!

Publikováno 03.02.2023 Setkáváme se s klienty, kteří požadují moderní poj...Více
Saunujeme
Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami cookies a s podmínkami ochrany osobních údajů na webu saunujeme.cz.
Souhlasím