Wellness

Galerie

Wellness

Realizujeme kompletní wellness pro privátní i veřejný provoz a navrhujeme ho tak, aby splňovalo náročné požadavky na design a příjemnou atmosféru a splňovalo hygienickou vyhlášku.

Cílem návrhu wellness je, aby se člověk cítil dobře a bylo docíleno duševní a fyzické pohody v příjemném prostředí.
Součástí našeho návrhu wellness je situační rozvržení jednotlivých atrakcí, vizualizace, stavební připravenost a posouzení energetické náročnosti provozu.

Wellness provoz umíme nastavit na centrální řízení, včetně vzdáleného přístupu a kontroly provozu třeba z druhého konce světa.

Fotogalerie - Wellness

Ceníky

Zvukový modul DEXON
CENÍK WHIRLPOOL GEMINO
CENÍK WHIRLPOOL TEMPESTA
CENÍK LEHÁTKO CARIBIC
CENÍK OCHLAZOVACÍ BAZÉNEK SHOKKI
CENÍK POLÉVACÍ VĚDRO KAMBALA
OCHLAZOVACÍ KÁĎ VENKOVNÍ
OCHLAZOVACÍ KÁĎ 110x77 cm dřevo KAMBALA
OCHLAZOVACÍ KÁĎ 110x77 cm KAMBALA VEŘEJNÁ
OCHLAZOVACÍ KÁĎ 110 x 77 cm_dřevo MODŘÍN
Více fotografií naleznete v kategorii Realizace.
Pokud si přejete rychle poptat saunu, klikněte na oranžové tačítko.

Vaše vysněné wellness může obsahovat:

FINSKÁ SAUNA, BIOSAUNA, SOLNÁ SAUNA, INFRASAUNA

Sauna je středobodem každého wellness, proto nesmí chybět v žádném návrhu. Základem je vždy klasická finská sauna, která může být ozvláštněna různými přídavnými funkcemi, jako je například vlhkostní BIO provoz, solné panely, solné stěny nebo solný generátor pro mořské klima. Samostatnou jednotkou pro regeneraci svalů a pohybového ústrojí je infrasauna nebo infralavice.

OCHLAZOVACÍ ZÓNA

Ke správnému ochlazení po prohřátí v sauně patří ochlazení ve vodě a to v nejlepším případě ponořením celého těla pod vodu, k tomuto účelu nabízíme ochlazovací bazénky z nerezu, kompozitního materiálu nebo betonové, obložené keramikou. Alternativou k ochlazovacím bazénkům nabízíme ochlazovací dřevěné kádě, závěsné polévací vědro, chrlič nebo sprchu.

ODPOČÍVÁRNA

Nabízíme kompletní vybavení odpočinkové zóny od lehátek, křesel, stolků až po designové řešení stěn s dekoracemi, solné stěny a hvězdné nebe.

PARNÍ LÁZNĚ

Prohřívání párou je tradiční v zemích Orientu . Pára působí jednak zvenku skrz celý povrch Vašeho těla, ale také zevnitř přes dýchací cesty, kdy je efektivně čistí. Tělo se nezahřívá tak prudce jako při saunování a vlhkost vzduchu dosahuje 100 %. Základem parních lázní je vnitřní keramický povrch s designem, kterým se přizpůsobíme Vašim představám.

VÍŘIVKA, WHIRLPOOL

Relaxaci ve vlastní vířivce ničím nenahradíte! Ať již zařizujete svoje domácí wellness nebo veřejné wellness, vždy Vám máme co nabídnout. Nechte se hýčkat bublinkami nebo s pomocí unikátní technologie mikroskopických bublinek kyslíku dosáhnete dokonalé relaxace a omlazení pokožky. Veřejnou vířivku dokážeme při výrobě skořepiny rozdělit na dva díly a dopravit do hůře dostupných míst.

BAZÉN

Pokud máte na Vaše vysněné wellness dostatek prostoru, bazén je ideální volbou pro dokonalou relaxaci a sport. Bazény nabízíme v nerezovém provedení, nebo s velmi odolnou folií. Ideální navržení privátní nebo veřejné technologie je samozřejmostí.

KNEIPPŮV CHODNÍK

Střídání teplé a studené vody pomáhá prokrvování nohou. Nabízíme klasické masážní chodníky z nerezu nebo Kneippovy umyvadla pro jednodušší provozy. Kneippova terapie je užitečná pro tělo, pomáhá chránit před nemocemi a neduhy všech druhů a zvyšuje imunitu. Podporujete tak krevní oběh, pomáháte předcházet křečovým žilám, je vhodná též na podporu lepšího spánku.

LEDOVÁ STUDNA

Kdo by si nechtěl po saunování potřít tělo čerstvě nasypaným ledem z ledové studny. Pro tyto účely nabízíme technologii pro výrobu ledu a konstrukce z EPS s keramickým povrchem. Pro náročnější klienty může být led nahrazen sněhem, popřípadě sněhovou sprchou.

SOLÁRNÍ LOUKA

Kvalitně opálená pokožka a ostatní pozitivní účinky jsou dosaženy díky tomu, že toto zařízení má stejný spektrální rozsah jako přirozené sluneční záření, na které je lidský organismus zvyklý. To znamená, že zářiče obsahují nejen podíl středních a krátkých infračervených paprsků, ale i barevné světlo a dlouhé UV-A a UV-B záření.

SOLNÁ JESKYNĚ

Solná jeskyně je celá zbudovaná hlavně ze soli a jiných přírodních materiálů, které mají za úkol vytvoření a udržení potřebného mikroklima, které je podobné klimatu u Baltického moře. Mikroklima obsahuje jód a jiné mikroelementy, které příznivě působí na zdraví člověka. Solná jeskyně je místem, kde je možné dýchat zdravý vzduch, který je nasycený mikroelementy cennými pro lidský organizmus. Bez nutnosti výjezdu k moři můžete využívat solné mikroklima.

TEPIDÁRIUM

Tepidarium má ideální teplotou okolo 35°C a slouží k mírnému prohřátí těla, k uvolnění a odpočinku mezi wellness procedurami nebo po jejich skončení.

FLOATING

Tato relaxačními technika přináší srovnatelné výsledky s koupelí v Mrtvém moři, ale zároveň je výborným prostředkem k uvolnění stavu napětí a odplavení stresu. Samotný název floating je v podstatě označení pro zařízení ve tvaru velkého vajíčka s uzavíracím poklopem, které je naplněné hustou, slanou a teplou vodou. Ta právě díky své hustotě nadnáší tělo a imituje tak prostředí Mrtvého moře. Floating je relativně novou metodou, stává se však poměrně rychle běžnou součástí nabídky větších wellness center nebo luxusních hotelových resortů.

Na telefonu jsme PO - PÁ od 8:30 do 17:00
Nový showroom V Kolíně

Nepřehlédněte

Infrasauny na klíč

Infrasauny mají blahodárný vliv na Vaše zdraví, zejména na posílení imunity.

Saunový kontejner na klíč

Parní kabina na klíč

Vyrábíme parní kabiny pro veřejné i soukromé používání.

NOVINKA: Servis saun. Máte problém se saunou? Zavolejte nám.

Akce březen: Ke každé sauně 2x ručník Saunujeme jako dárek
7 let záruka Říká se, že sedmička je šťastné číslo.
U nás máte jistotu sedmileté záruky na materiál.
18 let zkušeností Při stavbě sauny je důležitá preciznost a čistota práce. Ale to nejdůležitější jsou zkušenosti. Náš tým má s výrobou saun 12 let zkušeností.
Tam, kam si přejete Nespornou výhodou saun od Saunujeme.cz je možnost vestavení sauny do libovolných prostor. Každá sauna je na míru.
Konfigurujte saunu on-line Jdeme s dobou. Zašlete nám snadno hned několik nezávazných poptávek najednou pomocí jednoduché on-line konfigurace.
Servis do 48 hodin Kontaktujte nás a do 48 hodin včetně víkendu Váš problém vyřešíme.

Kontakt

telefon: +420 734 767 068 
Na telefonu jsme Vám k dispozici v pracovní dny 8:30 - 17:00.

Otevírací doba showroomu a provozovny v Kolíně
vždy po telefonické dohodě s obchodním zástupcem
na čísle +420 734 767 068.

e-mail: info@saunujeme.cz
Vyřízení Vašeho e-mailového požadavku max. do jednoho pracovního dne.


Fakturační adresa

Saunujeme s.r.o.
U Nemocnice 430 Kolín 280 02

IČO: 08178534

DIČ: CZ08178534


Saunujeme
Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami cookies a s podmínkami ochrany osobních údajů na webu saunujeme.cz.
Souhlasím