Prosklené sauny

Galerie

Se zvyšujícími se požadavky na komfort a moderní trendy dnešní doby se mění i design saun. Sauny, dříve obložené dřevem, jsou na základě požadavků dnešních trendů nahrazovány převážně sklem u jedné nebo více stěn.

Díky těmto trendům a inovacím získáte nádherný výhled, sklo působí luxusně a saunu krásně otevře. Prosklené sauny vytváří pocit vzdušnosti a bezpečí. Opticky vypadají mnohem větší a prostornější. U venkovních saunových domků ve Vaší zahradě získáte nejen nádherný výhled, ale možná i pocit, že jste na dovolené, a přitom se budete nacházet v zázemí vaší zahrady.

Co se týká bezpečnosti a strachu z pořezání od skla, tak obavy mít nemusíte. Sklo je bezpečné a odolává velkým změnám teplot. Proto používáme do našich saun všechny skleněné prvky z bezpečnostního kaleného skla, a to v různém barevném provedení (čiré, bronz, šedé a nově nabízíme také sklo modré, zelené a černé) a tloušťce (6mm, 8mm, 10mm). V prosklené sauně Vám žádné nebezpečí a zranění určitě nehrozí. Další jednoznačnou výhodou je, že díky prosklení máte stále přehled, co se v sauně děje.

V portfoliu našich saun stále zaujímá místo realizace v klasickém provedení, kdy můžete využít méně inovativních skleněných prvků, jako jsou skleněné dveře nebo okna popř. různé skleněné doplňky.

Naše firma se nadále snaží rozšiřovat portfolio prosklených materiálů a doplňků, aby mohla vždy vyjít vstříc potřebám zákazníka a nabídnout variantu dle jeho přání.

Na prosklené sauny se po předchozí domluvě můžete přijet podívat buď na náš showroom v Kolíně, nebo si na našich webových stránkách otevřít sekci realizace. 


  • Zkonzultujeme celou technickou realizaci. Na místě zaměříme a navrhneme nejvhodnější řešení.
  • Dokážeme realizovat dle Vašeho přání.
  • Servis do 48 hodin
  • Záruční a pozáruční servis
  • Poskytujeme 7 let záruku na materiály
  • 12 let zkušeností
  • Preciznost a kvalita
 
Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení pro Vaši saunu. Pomůžeme Vám s výběrem obkladového materiálu a příslušenství.
Jsme specialisté na individuální řešení sauny do libovolných prostor.
Na telefonu jsme PO - PÁ od 8:30 do 17:00
Nový showroom V Kolíně
7 let záruka Říká se, že sedmička je šťastné číslo.
U nás máte jistotu sedmileté záruky na materiál.
12 let zkušeností Při stavbě sauny je důležitá preciznost a čistota práce. Ale to nejdůležitější jsou zkušenosti. Náš tým má s výrobou saun 12 let zkušeností.
Tam, kam si přejete Nespornou výhodou saun od Saunujeme.cz je možnost vestavení sauny do libovolných prostor. Každá sauna je na míru.
Konfigurujte saunu on-line Jdeme s dobou. Zašlete nám snadno hned několik nezávazných poptávek najednou pomocí jednoduché on-line konfigurace.
Servis do 48 hodin Kontaktujte nás a do 48 hodin včetně víkendu Váš problém vyřešíme.

Kontakt

telefon: +420 734 767 068 
Na telefonu jsme Vám k dispozici v pracovní dny 8:30 - 17:00.

Otevírací doba showroomu a provozovny v Kolíně
vždy po telefonické dohodě s obchodním zástupcem
na čísle +420 734 767 068.

e-mail: info@saunujeme.cz
Vyřízení Vašeho e-mailového požadavku max. do jednoho pracovního dne.


Fakturační adresa

Saunujeme s.r.o.
U Nemocnice 430 Kolín 280 02

IČO: 08178534

DIČ: CZ08178534


Saunujeme