Parní kabina

Galerie

Parní kabiny na míru

Vyrábíme parní kabiny pro veřejné i soukromé používání.

V parní kabině je 100 % vlhkost a teplota 45 stupňů Celsia a toto prostředí přispívá k regeneraci svalstva, uvolňuje dýchací cesty, detoxikuje a zmírňuje celkovou únavu.

Díky vysoké vlhkosti a nižší teplotě se tělo nezahřívá tak rychle jako v klasické sauně a také fáze pocení nastává až po opuštění parní lázně, proto je nezbytný odpočinek na lehátku.

Vyrábíme parní kabiny na míru a používáme moderní technologie pro ten nejlepší výsledek. Díky 100 % vlhkosti je nutno dbát na dokonale provedenou hydroizolaci celého prostoru parní lázně. Sami si vyrábíme izolační desky na stěny a strop kabiny, včetně sedáků a opěráků na míru danému prostoru, na míru Vám vyrobíme i dveře a veškeré vybavení.

Výsledný design parní kabiny se odvíjí od vybraného keramického povrchu dle přání zákazníka a jsme schopni Vám obložit kabinu jak klasickou mozaikou, většími formáty dlaždic až po nadstandardní velkoformátové obklady nebo například přírodní žulové desky.

Díky automatickému rozprašování vonné esence v parní lázni si můžete zpříjemnit pobyt vonnou aromaterapií, nabízíme i další příjemné vybavení jako je hvězdné nebe, světelný pásek v lavicích, solnou terapii nebo prosklení přední stěny.

Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení pro Vaši saunu. Pomůžeme Vám s výběrem obkladového materiálu a příslušenství.
Jsme specialisté na individuální řešení sauny do libovolných prostor.
Na telefonu jsme PO - PÁ od 8:30 do 17:00
Nový showroom V Kolíně
7 let záruka Říká se, že sedmička je šťastné číslo.
U nás máte jistotu sedmileté záruky na materiál.
12 let zkušeností Při stavbě sauny je důležitá preciznost a čistota práce. Ale to nejdůležitější jsou zkušenosti. Náš tým má s výrobou saun 12 let zkušeností.
Tam, kam si přejete Nespornou výhodou saun od Saunujeme.cz je možnost vestavení sauny do libovolných prostor. Každá sauna je na míru.
Konfigurujte saunu on-line Jdeme s dobou. Zašlete nám snadno hned několik nezávazných poptávek najednou pomocí jednoduché on-line konfigurace.
Servis do 48 hodin Kontaktujte nás a do 48 hodin včetně víkendu Váš problém vyřešíme.

Kontakt

telefon: +420 734 767 068 
Na telefonu jsme Vám k dispozici v pracovní dny 8:30 - 17:00.

Otevírací doba showroomu a provozovny v Kolíně
vždy po telefonické dohodě s obchodním zástupcem
na čísle +420 734 767 068.

e-mail: info@saunujeme.cz
Vyřízení Vašeho e-mailového požadavku max. do jednoho pracovního dne.


Fakturační adresa

Saunujeme s.r.o.
U Nemocnice 430 Kolín 280 02

IČO: 08178534

DIČ: CZ08178534


Saunujeme