Kombinované sauny

Galerie Konfigurace

Kombinované sauny

Kombinovaná sauna představuje perfektní spojení výhod finské sauny, bio sauny a infrasauny. Dle libosti si můžete užívat finské saunování a vypotit z těla nečistoty, či prohřát a zregenerovat celé tělo díky infrazářičům. Nevšední zážitek můžete umocnit širokou škálou vonných esencí. 

  • Celou technickou realizaci infrasauny zkonzultujeme. Na místě zaměříme a navrhneme nejvhodnější řešení.
  • 3v1 je kombinace finské suché sauny s parním vyvíječem a infrazářiči.
  • Používáme exkluzivní infrazářiče Philips VITAE (garance záruky 5 let)
  • Každý si přijde na své. Vhodné pro celou rodinu.
  • Záruční a pozáruční servis 

Jsme jediní, u koho si můžete nakonfigurovat zároveň několik saun ON-LINE.

Lze si vybrat více konfigurací najednou. Každou konfiguraci si můžete navíc upravit a to jednoduchým výběrem materiálů.

  • Poskytujeme 7 let záruku na materiály
  • Působíme 12 let na trhu
  • Preciznost a kvalita

Typy

Řada Basic

Hledáte nejdostupnější variantu sauny? Pak je řada BASIC určena přímo Vám. Nejen tato řada je vyráběná u nás v České Republice z odolného a trvanlivého materiálu. Stejně jako všechny naše řady, i tuto lze využít do každého prostoru. Na výrobu lavic používáme především tepelně nevodivý materiál - ABACHI.

Konfigurovat

Řada Silver

Tato řada je určena pro ty, kteří hledají poměr cena - kvalita. Jedna z nejprodávanějších typů saun. Možnost výběru z více druhů materiálu, osvětlení a zároveň si můžete saunu vybavit hudební sestavou s kvalitními reproduktory a zpříjemnit si tak zážitek ze saunování poslechem oblíbené hudby. 

Konfigurovat

Řada Gold

V této řadě naleznete anatomické opěrky zad a hrany lavic, které zajistí maximální pohodlí a na pohled zaujmou svým vzhledem. Jako doplněk můžete zvolit himalájskou sůl, díky které se Vám bude při uvolňování minerálních látek v sauně příjemně dýchat a posílíte svou obranyschopnost. 

Konfigurovat

Řada Gold Dark

Velmi zajímavý model sauny s propracovaným interiérem, který je vyroben ze širokých prken THERMO OSIKY, která má díky tepelné úpravě tmavou barvu. Ideální v kombinaci se světlými stěnami nebo s tepelně upraveným tmavým dřevem pro docílení tmavé sauny.

Konfigurovat

Řada Platinum

Naše nejnovější řada PLATINUM. Kombinací ABACHI a CEDRU vzniká nevšední barevná různorodost. Aroma, které se díky CEDRU uvolní během saunování má jedinečnou a příjemnou vůni. Strukturu interiéru si můžete navolit tak, jak sami uznáte za vhodné. Vhodnou variantou v této řadě je podsvícení opěrek. 

Konfigurovat

Řada Diamond

Elegantní model sauny pro ty nejnáročnější klienty, kteří hledají opravdovou exkluzivitu v použitých materiálech, vybavení a příslušenství. Hlavní předností této řady jsou "levitující lavice". Dokonalá harmonie luxusu, barev a provedení. Na výrobu interiéru jsou použity masivní kusy exotických dřevin, které vypadají fantasticky. 

Konfigurovat
Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení pro Vaši saunu. Pomůžeme Vám s výběrem obkladového materiálu a příslušenství.
Jsme specialisté na individuální řešení sauny do libovolných prostor.
Na telefonu jsme PO - PÁ od 8:30 do 17:00
Nový showroom V Kolíně
7 let záruka Říká se, že sedmička je šťastné číslo.
U nás máte jistotu sedmileté záruky na materiál.
12 let zkušeností Při stavbě sauny je důležitá preciznost a čistota práce. Ale to nejdůležitější jsou zkušenosti. Náš tým má s výrobou saun 12 let zkušeností.
Tam, kam si přejete Nespornou výhodou saun od Saunujeme.cz je možnost vestavení sauny do libovolných prostor. Každá sauna je na míru.
Konfigurujte saunu on-line Jdeme s dobou. Zašlete nám snadno hned několik nezávazných poptávek najednou pomocí jednoduché on-line konfigurace.
Servis do 48 hodin Kontaktujte nás a do 48 hodin včetně víkendu Váš problém vyřešíme.

Kontakt

telefon: +420 734 767 068 
Na telefonu jsme Vám k dispozici v pracovní dny 8:30 - 17:00.

Otevírací doba showroomu a provozovny v Kolíně
vždy po telefonické dohodě s obchodním zástupcem
na čísle +420 734 767 068.

e-mail: info@saunujeme.cz
Vyřízení Vašeho e-mailového požadavku max. do jednoho pracovního dne.


Fakturační adresa

Saunujeme s.r.o.
U Nemocnice 430 Kolín 280 02

IČO: 08178534

DIČ: CZ08178534


Saunujeme
Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami cookies a s podmínkami ochrany osobních údajů na webu saunujeme.cz.
Souhlasím