Reference

Včera vaši kolegové saunu dokončili a je moc krásná. Chci poděkovat za Váš přístup a rychlost. Jinak jsem moc ráda, že jsme vybrali zrovna Vás a vaší firmu a taky jsem ráda, že jsem nepodlehla manželovi, když přišel s návrhem, že si to můžeme koupit jinde a sami smontovat (jak mu poradil známý). Tak to bychom nedali, když jsem viděla těch vyvedených kabelů atd. A hlavně by sauna nebyla tak hezká a kvalitní.

21.07.2022 16:28:45 Paní Jindrová , Kombinovaná sauna Silver

Rádi bychom Vám poděkovali za přístup a rady při plánování naší sauny. Především patří velké poděkování za ochotu a vstřícnost Vašim kolegům z realizační skupiny. Velmi oceňujeme jejich kladný přístup k některým dodatečným úpravám a požadavkům.

28.04.2022 08:39:27 J.A. Nemojov atypická venkovní sauna

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši spolupráci a ochotu vše řešit již od samého začátku a taktéž urychlenou realizaci, vždy je to o lidech a s vámi jsem byl velmi spokojen. Máte fajn kluky na montáži, je vidět že je to baví, hezká práce

29.03.2022 12:15:11 Manželé Hauerlandovi Venkovní sauna PINEA, Uherský Brod

Ještě jednou děkujeme za krásnou infrasaunu, která nám dělá jen samou radost. Máme ji už celý měsíc a vše funguje tak jak má, bez jediné výtky. Esteticky zvelebila celou místnost a příjemně ji provoněla dřevem. Zvlášť nyní v chladných měsících je pobyt v sauně opravdu báječný. Rádi bychom ocenili komunikaci s panem Haklem, která byla vynikající, vše na čem jsme se dohodli, bylo splněno a infrasauna byla dodána dokonce před slíbeným termínem. Jsme rádi, že jsme si pro zhotovení vybrali právě Vás a rádi Vás doporučíme dál, případně se na Vás opět obrátíme, až budeme plánovat jakoukoliv jinou saunu.

21.03.2022 09:12:45 Havlíčkovo s.r.o. Infrasauna Vitae Diamond , Žirovnice

Spolupráce byla výborná od hledání řešení ideálního pro nás až po rychlou realizaci a kvalitní montáž. Jsme moc rádi, že jsme zvolili řešení na míru.

04.02.2022 16:28:45 p. Grochol , sauna SILVER, České Budějovice

Chtěli bychom se podělit o zkušenosti s vaší firmou s ostatními potencionálními klienty :)

Na doporučení jsme navštívili pana Mikeše, se kterým jsme od začátku do konce řešili saunu na míru. Po celou dobu probíhala naše komunikace bez jediného problému. Všechny naše otázky byly ihned zodpovězeny a díky jeho přehledu a zkušenostem, nám perfektně poradil. Celková realizace trvala jen jediný den. Protože se ve stavebnictví pohybuji již několik let, vím, že tento přístup, realizace a chování není bohužel standardem. Opravdu není co vytknout. Komunikace, preciznost, cit pro detail a kvalita provedené práce je zkrátka na výbornou. Všem tuto firmu velice doporučujeme. Časem uvažujeme o wellness domě na zahradě a víme, že budete jasnou volbou :).

02.12.2021 20:12:45 P. Miloš vestavěná sauna SILVER, České Budějovice

Se saunou jsme maximálně spokojeni a už užíváme tepla. Vše tak jak bylo dohodnuto a musím říci, že máte opravdu precizní zaměstnance... Za nás absolutní spokojenost. Jak jsem říkal ,nevybírali jsme, padli jste nám jako firma hned do oka a dopadlo to skvěle. Ta vůně dřeva je nepopsatelná.....

23.11.2021 13:28:05 p. Polívka, venkovní sauna PINEA atyp

Co sa tyka spokojnosti s vami a vasimi kolegami, tak tam si uz asi o moc viac predstavit nevieme. Vsetko islo podla dohody a planu. Komunikacia bola velmi profesionalna no zaroven priatelska. Vyhotovenie saun je vyborne a vyzeraju perfektne. Sme velmi radi, ze sme si vybrali pre spolupracu prave vas a ak nam biznis dopraje dalsiu prevadzku, tak ju s istotou bude robit vasa spolocnost. Prajem vela uspechov a verim, ze sa nase cesty este stretnu.

22.10.2021 10:08:05 Pan Torous , veřejné wellness Bratislava

Jsem nadmíru spokojen, jak s montáží, která byla naprosto bezproblémová, chlapi to zmákli na jedničku s hvězdičkou, vše vysvětlili. Super. A se samotnou saunou, je nad očekávání vynikající, prostorná, krásná. Moc dekujeme. Taktéž Vám děkuji za spolupráci a skvělé služby.

18.10.2021 19:44:45 Pan Maga , Křenovice, venkovní sauna NATURE

S přípravnými pracemi i s montáží sauny jsem byl naprosto spokojen. Všichni pracovníci , kteří se na realizaci sauny podíleli prokázali vysokou profesionální odbornost a vstřícný přístup. Tuto firmu jednoznačně doporučuji.

15.10.2021 11:13:26 Pan Souček , Hradec Králové, sauna SILVER

Montáž sauny proběhla k naší plné spokojenosti s tím, že výsledné provedení sauny je dle našich představ. Oceňujeme nejen profesionální provedení montáže, ale také schopnost operativně řešit úpravy sauny za účelem lepšího využití daného prostoru.

04.10.2021 10:33:24 Manželé Janoščíkovi , Perštejn, sauna SILVER

Saunu jsme stihli již několikrát vyzkoušet a jsme naprosto spokojení. Realizace proběhla z mého pohledu zcela hladce, i když u nás došlo k posunu termínu realizace, pánové od Vás byli skvělí.

14.09.2021 14:28:32 Pan Sodoma , Hořice, prosklená sauna DIAMOND

Jsem opravdu moc spokojený s výsledkem vaší práce i celkovým jednáním s pracovníky i managmentem. Budu se vaší saunou chlubit a doporučovat vás.

23.08.2021 08:40:52 p. Košťál, Kamenice, Venkovní sauna PINEA s předsíní

Důvěryhodné jednání při sjednávání zakázky bylo potvrzeno jak zaslanou nabídkou a smlouvou, též bylo přesvědčivě potvrzeno i jednáním, chováním a komunikací pracovníků firmy na místě včetně dodavatelské firmy (!) - (oplechování) střechy.
[To je rozdíl od mnohých běžných firem, kde často jeden naslibuje a ostatní "mají svoje zájmy" ] Provedením odpovídá sauna přesně nabídce a je velmi kvalitní. Máme uspokojení z toho, že za své peníze máme, co jsme se domluvili, neřešíme "dohry", něco se nám podařilo.
Práce pracovníků byla profesionální (provedení, jednání, chování na místě, zaškolení zákazníka, úklid). Při výběru dodavatele jsme zprvu trochu "šli po ceně" a po prvním zklamání jsme našli Saunujeme.cz. Pokud byla cena trochu vyšší, tak se nám to bohatě vyplatilo.
Ten pan klempíř dnes byl opravdu fajn, máte dobré pracovníky.

30.07.2021 08:40:52 Pan Král, Hradec Králové, venkovní saunový domek NATURE

Moc bychom Vám chtěli poděkovat za úžasnou spolupráci nejen při návrhu sauny, ale také při montáži. Musíme říci že to byla parta profesionálů a moc jim děkujeme za skvěle odvedenou práci. Byli jsme maximálně spokojeni a všem Vás můžeme doporučit. Sauna je přesně dle našich představ a přání :-).

Ještě jednou Vám moc děkujeme.

29.07.2021 10:30:35 Pan Kraus, Pardubice, venkovní saunový domek NATURE

Od samého počátku, kdy jsme se viděli u nás a domlouvali technické řešení, tehdy vlastně ještě na stavbě, vše běželo perfektně. Tak, jak se mi dobře komunikovalo s Vámi, tak bylo pohodové a profesionální i jednání kolegů z výroby i montáže.

Minulý týden pak byla sauna nainstalována s předstihem oproti smlouvě, za což jsme velmi rádi. Z naší strany je naprostá spokojenost s výsledkem i průběhem. Pokud bych ještě někdy potřeboval zřizovat další saunu, mám usnadněnou roli v tom, že vím, kam se obrátit. Přeji Vám, ať se daří a děkuji za skvělou spolupráci.

18.06.2021 15:50:09 Lenka a Daniel Kudlákovi, Praha, sauna BASIC

Ještě jednou chceme tímto poděkovat společnosti Saunujeme s.r.o. za perfektně odvedenou práci. Stavbu sauny provedli v předstihu před sjednaným termínem a průběh výstavby byl naprosto profesionální a to včetně závěrečného úklidu místa stavby. Sauna (kombinovaná finská a infrasauna) je perfektní a jako zkušení saunoví nadšenci můžeme sdělit, že pobyt v ní je skutečným relaxem a zcela předčil naše očekávání. Jsme velmi rádi, že jsme dali přednost před tzv. stavebnicovými systémy saun, skutečným profesionálům. Alena a Kamil Podroužkovi, Hradec Králové

17.06.2021 14:37:42 Alena a Kamil Podroužkovi , Hradec Králové, venkovní sauna Nature

Ze sauny jsme opravdu nadšení. Montáž proběhla rychle a bez problémů. S výběrem tmavého dřeva jsme trochu váhali, ale ničeho nelitujeme. Naše "čokoládová" sauna má punc výjimečnosti.

08.06.2021 12:40:22 BIO sauna GOLD DARK, Nymburk

Děkujeme celému týmu Saunujeme za profesionální práci. Sauna je nádherná, moc si jí užíváme. Pan Hakl nám skvěle poradil s využitím prostoru v koupelně a trpělivě odpovídal na všechny naše otázky. Práce techniků, to byla paráda, velmi šikovní a ochotní, vše nám ukázali a vysvětlili a krásně po sobě uklidili :-). Vybrat si Saunujeme cz byla dobrá volba, určitě Vás budeme doporučovat.

03.06.2021 09:17:17 Paní Havlíková, Lipno, prosklená sauna SILVER se solným generátorem

Mnohokrát děkujeme za rychlou realizaci sauny, velmi se vážím Vašeho přístupu a ochoty s námi spolupracovat od počátku až do konce realizace, díky za Vaší trpělivost při našem rozmýšlení. Sauna pozvedla samotné místo, které by bylo nevyužito a nebo využito jako skladiště, a taktéž samotnou koupelnu. S prací montérů jsme byli velice spokojeni. Sauna odpovídá našim představám

31.05.2021 11:35:24 Pí Slípková, Bechyně, atypická sauna BASIC

Se saunou jsme velice spokojeni. Montáž proběhla zcela bez problémů a profesionálně a výsledný dojem odpovídá zcela našim představám. Sauna je opravdu pěkná a hezky zapadá do zahrady. Oceňuji Váš vstřícný přístup a flexibilitu ve vyhovění požadavkům zákazníka.

30.05.2021 12:25:29 Pan Horáček venkovní sauna PINEA, Praha

Se saunou jsme velmi spokojeni, od designu po detaily provedení naprosto splnila naše představy. Děkujeme.

25.05.2021 09:27:22 P. Herclík,, Praha, venkovní sauna PINEA

Se saunou jsme moc spokojeni....já, manželka, i děti. Moc se mně líbil osobní přístup od prvního setkání. Návrh proveden podle našich představ a vašich velmi dobrých doporučení, dodání v dohodnutém termínu a perfektně odvedená práce montážníků. Děkujeme a určitě mohu jen doporučit dalším zákazníkům.

24.05.2021 08:24:29 P. Bičiště, Plzeň, venkovní sauna NATURE

sauna je moc krásná, naprosto nám vyhovuje. Saunování je velmi příjemné. Montáž proběhla zcela bez problémů, vaši montéři byli fajn chlapi, příjemní, rychlí, uklidili po sobě, vše co měli odvezli. Absolutně bez jediné výtky.

20.05.2021 16:30:05 Paní Siblíková, Česká Lípa, infrasauna VITAE SILVER

Musím říct, že počínaje Vámi až po instalaci vč. práce a komunikace techniků naprosto profesionální přístup, nebylo nic, co bych mohl vytknout. A to se považuji za náročného klienta, který navíc v obchodě a marketingu pracuje přes 25 let. Udělali jste nám krásnou venkovní saunu, kterou si moc užíváme. A rád vás doporučuji dál ve svém okolí.

23.04.2021 12:31:28 p. Řezník venkovní sauna PINEA, Praha

Ještě jednou Vám chci poděkovat, jak v dnešní náročné době jste nám ještě před slíbený terminem dodali úžasnou saunu, která opravdu nemá jedinou chybu. Od začátku byla s Vámi a celým Vašim týmem skvělá komunikace, opravdu ještě jednou velké díky a budu se na Vás pravidelně obracet, navrhuji a realizují interiéry. Mějte se krásně a ať se Vám daří.

22.04.2021 13:21:31 Pí Čechová, prosklená sauna BASIC, Plzeň

Děkujeme za krásné provedení sauny, ze které jsme nadšeni. Stejně tak za vstřícnost a velmi profesionální přístup. Jsme moc spokojeni a těší nás, že jsme si pro zhotovení sauny vybrali právě Vás.

12.04.2021 16:24:14 Paní Polášková , Praha, sauna SILVER

Moc děkuji . Vše proběhlo bez problémů. Oceňuji rychlou dodávku i komunikaci. Sauna je nádherná a mám z ní velikou radost. Zatímco píši recenzi, sauna se mi právě nahřívá a já se těším na další saunový zážitek. Určitě doporučuji všem zákazníkům!

24.03.2021 07:28:30 Pí Bartošová , Znojmo, vestavěná sauna SILVER

Zcela upřímně, zasloužíte si pět hvězdiček z pěti! :) Když jsme vybírali saunu, šli jsme do neznáma. Vaše reference nás oslovili natolik, že jsme se rozhodli pro Vás. A tak se řadíme mezi ostatní Vaše spokojené zákazníky, kdy oceňuji nejen Váš skvělý osobní přístup a ochotu, tak i Váš tým, který nám saunu zhotovil - jejich komunikace, kvalita a příjemné vystupování, to vše se odrazilo do konečného výsledku, který je ohromující. Myslím že se na ní budu dívat více než na televizi :)

08.03.2021 07:15:23 Pan Skalický , Mníšek pod Brdy, kombinovaná sauna SILVER

Můžeme jen děkovat za skvělé jednání od začátku do konce, ať už s Vámi, nebo posléze s panem Dobiášem a jeho týmem, nebo nakonec pány pokrývači. Sauna je opravdu skvělá a nemáme co vytknout. Zkoušeli jsme ji i při -10 stupních, které tu byly před týdnem či dvěma, kdy trvalo pouze cca o čtvrt hodiny déle vyhřátí a následné otevírání pak také dalo zaprat, ale to nebylo nic nečekaného a určitě jedině pozitivní zážitek. Nyní se těšíme i na delší dny, kdy se pokocháme i krásnými západy slunce. Doposud nám to vyšlo vždy až potmě. :)

05.03.2021 10:30:33 Petr Šťastný, Bystrc

S provedením, vzhledem a funkčností sauny jsem velmi spokojen, Vaši pracovníci odvedli dobrou a kvalitní práci.

04.03.2021 05:20:28 Libor Fojtík, Bolatice, sauna SILVER

Chtěla bych Vám, pánům, kteří nám saunu montovali a celé firmě moc poděkovat za perfektní a profesionální přístup. Saunu jsme večer zkusili. Je to super !!!!! A doufám, že naše sauna vám přinese další nové zákazníky.

25.02.2021 09:38:23 Manželé Salavcovi, Pardubice, Venkovní domek SILVER OUTDOOR

Saunu máme týden a od prvního dne si užíváme domácí wellness. Je to prima zpestření v tuto „divnou dobu“.

Realizace splnila moje očekávání. Plusové body uděluji jak Vám při prvním jednání, tak za montáž a realizaci.

01.02.2021 13:28:22 Manželé Vávrovi Infrakabina VITAE, Pardubice

Dobrý den, před rokem jste nám postavili krásnou infrasaunu s finskou saunou. Vaši technici nám jí dělali těsně před vánoci a zvládli to na jedničku. Aby to stihli dělali do večera a neřešili čas. Přes to práci odvedli super. Chtěli jsme jim poděkovat a také technikovi , který přijel saunu zaměřit. Všichni se chovali velice profesionálně a dokázali i poradit. Jsme rádi , že jsme si vybrali Vaší firmu. Obě sauny fungují perfektně . Děkujeme kluci.

09.12.2020 11:10:07 Manželé Pourovi, Dobříš

Sauna je velice pěkná, asi pěknější, než jsme si vůbec představovali, za první 3 dny jsme ji použili 2x :). Montážníci byli velice příjemní, rychlí a vše probíhalo bezproblémově.

22.11.2020 07:22:17 p. Trubačík Sauna SILVER, Uherské Hradiště

montáž sauny ve čtvrtek a pátek proběhla v pořádku, musím chlapy co ji montovali pochválit, byli precizní a dali si záležet. Od pátku jsme jí stihli vyzkoušet už 4x a dnes večer půjde do provozu po páté. Ještě jednou děkuji Vám i chlapům montážníkům, budu Vašu firmu vřele doporučovat, až na to téma přijde řeč.

19.11.2020 07:22:17 p. Hofhanzl Sauna SILVER, Písek

Sauna funguje a jsme spokojeni. Pánové velice sympatičtí a precizní, musím pochválit. Tedy ještě jednou děkuji za dokončení.

03.11.2020 10:11:32 p. Almasy venkovní sauna PINEA

Od počátku byl přístup celého týmu Saunujeme s.r.o. naprosto profesionální. Pan Hakl byl velmi ochotný, vstřícný a dokázal se vším poradit. Všechny termíny byly splněny tak jak byly domluveny a provedení samotné sauny je opravdu velmi precizní do každého detailu. Montážní tým byl zručný, slušný a čistotný a před prvním využitím sauny nebylo potřeba nic víc než jen zapnout kamna. Společnost Saunujeme s.r.o. byla dobrou volbou a můžeme ji 100%ně doporučit"

02.11.2020 13:33:30 Alena a Martin Kombinovaná sauna SILVER, Doubravčice

Jsem naprosto spokojený, upřímně jsem ani nečekal takový výsledek, vymysleli jste to krásně do toho výklenku ;-). Jinak celá spolupráce s Vámi byla po celou dobu perfektní a chlapi co saunu montovali totéž, vše vysvětlili poradili. Jinak pokud by jste někdy potřeboval pro někoho "referenční prohlídku" klidně zavolejte a můžete se zastavit.

PS : Známých co mají rádi sauny moc nemám ale jestli někdo z mého okolí v budoucnosti bude zvažovat koupě sauny, určitě rád doporučím právě Vás.

30.10.2020 11:36:33 p. Kovařík sauna BASIC, Kolín

Včera nám vaše firma namontovala a zprovoznila saunu, na které jsme se spolu domluvili. Tímto Vám děkuji za seriozní a profesionální jednání. Dále bych rád pochválil precizní a kvalitní práci obou techniků. Jsem velmi spokojený a určitě Vaši firmu rád doporučím.

02.10.2020 10:27:44 p. Řehák, Mirošovice

Zdravím Vás ze SKANZENU a děkuji za profi realizaci a spolupráci.

24.09.2020 09:16:52 p. Hájek, HOTEL SKANZEN, Velehrad

Provedení práce a profesionalita vašich dvou montéru byla na vysoké úrovni , sauna je nádherná . Saunoval jsem se dvakrát a jsem nadmíru spokojený.

21.09.2020 10:34:21 P. Pelák - penzion, Mariánské Lázně

Děkuji Vám za Vaši ochotu a že vše, na čem jsme se dohodli, tak jste bez problémů dodrželi. Přístup montážníků byl naprosto perfektní. Jde vidět, že mají svou práci rádi a že ji dělají s radostí. Práce jim šla od ruky a přitom velmi precizně a s propracovanými detaily. Vyšli vstříc, velmi ochotní, všechny technické detaily jsme prodiskutovali. Vůbec nebyli jako jiní zaměstnanci dodavatelů, které jsem na stavbě měl - vše byl problém, komplikace, spěchali, aby už byli doma… u vašich lidí naprostý opak.

Co se týká samotné sauny, jsme z ní nadšeni. Je krásná a provoněla celý dům, vždy po příchodu se mi svou vůní připomene =). Snad to tak zůstane a vonět nepřestane…

16.09.2020 08:26:24 p. Hájovský - BIO sauna SILVER, Ostrava

Vaše služby a přístup k zákazníkovi považuji za profesionální a vstřícné.
Vše proběhlo naprosto bez problémů a děkujeme za krásnou saunu.

01.09.2020 11:07:44 p. Skoták, Brno

Provedení sauny je precizní a velmi pěkné, předčilo má očekávání, byla jsem spokojena také s montáží. Více vám ale budu moci napsat až na podzim po několikerém vyzkoušení. Zatím přeji hezký zbytek prázdnin.

12.08.2020 04:21:28 Paní Brodská, Ústí nad Labem

Chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám i Vašim kolegům, za profesionalitu a vystupování při obou termínech montáže. Kdyby se takto choval každý dodavatel bylo by to úžasné :) Sauna je udělaná naprosto precizně a hned jsem vás doporučil dalším kolegům, kteří vás budou kontaktovat.

27.07.2020 08:22:17 P. Pelikán, Praha

Sauna je krásná a Vaší pracovníci jsou opravdu šikovní profesionálové. Škoda že jsou teď taková horka....že si na správný prožitek musíme ještě chvilku počkat ;-)

20.07.2020 12:36:27 Pí Zavoralová, Pardubice

Montáž proběhla bez závad, po ukončení jsme byli seznámeni s obsluhou. S montáží a přístupem řemeslníků jsme byli spokojeni. Sauna je v provozu a bez závad.

06.07.2020 16:09:36 p. Zdráhala, Sázava

Tak mi chlapci dneska saunu namontovali. Byl to koncert! Tak pracovité a šikovné chlapy jsem už dlouho neviděl. A to jim do poloviny doby lilo jako z konve. Chtěl jsem mockrát poděkovat za veškerý servis a služby, který jste mi poskytovali po celou dobu. Věřte, že si to nenechám pro sebe, protože tak skvěle fungující firmu už jsem dlouho neviděl. Nezbývá už nic jiného, než abyste mi poslal vyúčtování, abych mohl za skvělé služby doplatit. Prosím vyřiďte moje poděkování i všem ostatním ve firmě, které osobně neznám!

02.07.2020 11:55:20 Vladimír D., Kroměříž

Již při plánování nás zaujala ochota a vstřícný přístup vše vyřešit k naší spokojenosti. To samé bylo i při montáži, chlapi přesně věděli, co a jak. Odvedli precizní práci. Se saunou jsme spokojeni.

30.06.2020 14:33:42 Petr a Marcela, Litoměřice

Montáž sauny proběhla v dohodnutém termínu a profesionálně. Máme z toho velkou radost. Samotná sauna je ve velmi kvalitním provedení.

23.06.2020 11:13:37 Pí. Sigačevová, Březnice

S poskytnutými službami jsem byl maximálně spokojený. Od samého začátku při rozhodování o nevhodnější variantě sauny, včetně vysvětlení všech potřebných detailů a zaměření na místě, byl ze strany sunujeme.cz profesionální přístup, kterému nelze nic vytknout. Stejně pak proběhla i montáž, která byla rychlá čistá a montéři dokonce po sobě vše sami uklidiliJ Saunujeme.cz mohu rozhodně doporučit. Ještě jednou děkuji za vstřícnost.

19.06.2020 15:33:25 p. Vala, Znojmo

Velmi si ceníme profesionality montážního týmu, byli skvělí. Sauna je moc pěkná, jsme naprosto nadšeni. Jsme si vědomi, že jste to neměli jednoduché, protože jste způsobem prezentace v přípravné fázi nastavili vysoko naše očekávání. Kvalitní zpracování a celkový design sauny toto očekávání naplnil. Už se těšíme, až se naučíme saunu plně využívat. Ceníme si také pomoci, kterou jste nám poskytli při návrhu sauny.

17.06.2020 11:25:40 p. Albrecht, Martinice v Krkonoších

Splnili jsme si svůj sen a máme saunu podle našich představ a možností. Po dlouhém a pečlivém výběru dodavatele jsme se rozhodli pro Saunujeme s.r.o. Velké díky patří panu Haklovi a montážním technikům, všichni odvedli opravdu poctivou práci. Jsme velmi spokojeni, výsledek předčil naše očekávání. Vřele doporučujeme.

11.06.2020 10:34:27 Manželé Krčmarští, Valašská Bystřice

S realizací kombinované sauny jsme spokojeni, setkali jsme se od samého počátku s ochotou, vstřícností, dobrou radou a kvalitním provedením. Určitě můžeme vřele doporučit.

08.06.2020 08:25:24 Manželé Kaslovi, Mníšek pod Brdy

Ano, Sauna se povedla! Líbí se nám. Chci taky pochválit vaši montážní skupinu. Jsou to šikovní a ochotní chlapi, pracují bez přerušení a ví, co a jak mají dělat. To se málo vidí! Spolupráce s firmou saunujeme.cz byla vzorná. Saunujeme.cz předložila cenovou nabídku přesně podle požadavků, krátký dodací termín, prvnotřídní montáž a nádherná sauna. Doporučejeme.

26.05.2020 14:43:23 K.H. , Česká Lípa

So Saunujeme.cz sme nanajvýš spokojní. Zadávali sme len maličkú sauničku, napriek tomu bol prístup zo strany dodávateľa prvotriedny. Milý a ochotný obchoďák pán Hakl – Komunikácia a jednanie na vysokej úrovni. Okamžitá odpoveď na naše zadanie, obratom spracovaný návrh, do detailov prejednané zmeny. Potešil aj krátky termín dodania. Technici/montéri, pán Dobiáš s kolegom – dvaja mladí usmievaví a šikovní chlapi, práca urobená absolútne čisto za pár hodín. Dodatočnú drobnú opravu urobili ochotne a promptne v najbližšom možnom termíne podľa dohody. Skrátka: absolútna spokojnosť, 10 hviezdičiek z desiatich. Ďakujeme!

25.05.2020 08:22:26 Martin Bjalončik, Vědomice

Děkuji za zhotovení sauny . Přístup pracovníků byl profesionální a navzdory obtížnější montáži se se stavbou sauny vypořádali výborně.

Celkový dojem předčil mé očekávání. Díky moc J

04.05.2020 08:34:31 p. Čapek, Litoměřice

Saunu jsem si vyzkoušel v neděli večer a byl jsem velmi spokojen a to jak s tropickou, tak i s finskou saunou, první dojem byl skvělý.
Firma SAUNUJEME.CZ provedla návrh, dodávku a montáž sauny na míru v našem RD dle dohodnuté specifikace na klíč v krátké dodací lhůtě a za příznivou cenu v porovnání s konkurenčními nabídkami. Samotná montáž byla provedena za necelé 2 dny tříčlennou velmi dobře sehranou montážní osádkou ve kvalitě bez jakýchkoliv výhrad a to vše za příjemného vystupování pracovníků firmy. Zmínil bych se ještě i o vstřícném a kvalifikovaném jednání zástupce firmy ve fázi nabídky a přípravy realizace zakázky. Firmu SAUNUJEME.CZ mohu doporučit zájemcům o vlastní saunu.

22.04.2020 14:29:26 p. Matloch, Chotěbuz u Ostravy

Naše celková zkušenost s realizací venkovního saunového domku s firmou Saunujeme byla velmi pozitivní, a to od prvotního kontaktu, až po předání díla. Pracovníci firmy byli vstřícní, profesionální a odvedli velmi kvalitní práci. Výsledná podoba saunového domku naprosto splnila naše očekávání.

09.04.2020 12:20:14 manželé Čechovi, Praha 10

S firmou Saunujeme s.r.o. jsme byli velmi spokojeni. Od prvního kontaktu, vypracování nabídky, osobní návštěvy s vysvětlením všech detailů až po rychlou realizaci. Firmu mohu vřele doporučit.

03.04.2020 13:37:43 Snášil, Brno

Majitelé jsou se saunou spokojeni a oceňují kvalitní materiály a provedení. Děkujeme

29.02.2020 11:26:36 Zámek Bon Repos

Montáž proběhla v pořádku.
Se saunou jsme spokojeni, vypadá to i velmi dobře a funguje velmi dobře.

19.02.2020 13:31:25 Manželé Mezerovi, Sušice

Sauna funguje na výbornou a jsem opravdu nadšený z celkového provedení. Je to ještě lepší, než jsem čekal. Moc děkuji za spolupráci.

11.01.2020 09:38:40 Vojtěch Danihel, Karlovy Vary

S vašimi techniky jsme byli velice spokojeni a celkově vás mužeme jen doporučovat. Kluci byli šikovní, ochotní a zdvořilí. Ješte jednou děkujeme za krásnou saunu.

20.12.2019 10:30:05 Rodinný dům, Litoměřice

S firmou Saunujeme.cz jsem byla velice spokojená. Velice dobrý dojem na mě udělali hned při prvním setkání, kdy mi všechno vysvětlili a se vším poradili. Dělníci pracovali samostatně a jejich obchodní zástupce byl milý a všechno přizpůsobil mým požadavkům. Saunu stihli dokončit ještě dříve, než původně slibovali a jsem s ní velice spokojena. Firmu Saunujeme.cz můžu jen doporučit.

11.12.2019 17:05:02 Bytový Dům, Brno

Za mě naprostá spokojenost s firmou Saunujeme.cz. Jednu saunu mi realizovali již před třemi lety, a tak jsem se na ně obrátil i s poptávkou další sauny na chatě. Kvalitu odvedené práce hodnotím maximálně kladně. Stejně tak přístup pracovníků včetně obchodního zástupce, který očividně své práci dokonale rozumí a dokázal mi dát užitečné rady při vhodném umístění sauny do našeho zahradního domku.

13.11.2019 17:37:18 Zdeněk Velkoborský, Pardubice

Když jsme si zařizovali privátní wellness, stěžejní pro nás byla prostorná sauna. Měli jsme jasnou představu moderní stylové sauny s prosklením a LED podsvícením. Z několika nabídek nás zaujala právě ta od Saunujeme.cz a to hlavně díky jejich příznivé ceně a kvalitě používaných materiálů. Před samotnou stavbou sauny jsme si byli prohlédnout na vlastní oči jejich předešlé realizace a poté byl již výběr firmy jasný. Saunujeme.cz do puntíku splnili vše, co jsme si k zakázce domluvili a navíc překvapili i dřívějším dokončením celé sauny. Kvalita provedení byla obdivuhodná a celá realizace se obešla bez jakýchkoliv komplikací. Naprosto skvěle odvedená práce s celkovým profesionálním přístupem.

08.09.2019 15:41:34 Jiří Spurný, Litoměřice

Dlouho jsme snili o sauně na terase našeho rodinného domu. Když děti odrostly a my se mohli věnovat více sobě, rozhodli jsme se, že je na čase si ten sen konečně splnit. Na základě doporučení jsme oslovili firmu Saunujeme.cz, zda by nám dokázali navrhnout a postavit saunový domek v prostoru naší terasy. Zaslali jsme jim rozměry prostoru a ihned jsme byli kontaktováni příjemným obchodním zástupcem, který si s námi domluvil schůzku na místě realizace. Tam nám vše do detailů vysvětlil, vše jsme domluvili a těšili se, až sauna vyroste u nás na terase. Samotná realizace předčila naše očekávání. Je vidět, že firma Saunujeme.cz svému oboru opravdu rozumí.

28.05.2019 14:55:22 Lukáš Černý, Plzeň
Saunujeme