Prosklená zahradní sauna

Publikováno 06.09.2022

Velkým trendem se v současné době stávají venkovní sauny, které se umísťují přímo do zahrady, nebo na terasy domů, často i terasy bytů ve velkých městech.

Relaxace ve venkovní sauně poskytuje mnoho příjemných zážitků a v kombinaci s celoprosklenou stěnou nebo částečným prosklením jedné ze stěn se zážitek umocňuje právě výhledem přes sklo do zahrady, do lesa nebo v případě terasy ve městě, na celé město.

U prosklených portálů se kotví sklo do masivních dřevěných rámů, které jsou vyrobené z velmi odolného dřeva. Prosklení v sauně nabízíme v různých barvách, každá barva nabízí trochu jiné designové vlastnosti a použití.

V případě čirého skla je průhled nerušený žádnou barvou a je nejvíce realistický, ale pokud je sauna s celou prosklenou stěnou, může být v určitých případech narušeno soukromí saunující se osoby, proto často klienti vybírají zatmavená skla do barvy bronzové nebo šedé, kdy je zhoršený průhled skleněnou stěnou dovnitř sauny, ale pěkně provedený interiér sauny je zvenku pořád vidět. V případě, že mají klienti venkovní saunu umístěnou tak, že by je mohli sousedé v sauně vidět, tak si vyberou skleněnou stěnu z černého neprůhledného skla, je to speciálně upravené sklo, bez použití folie, kdy do sauny není vůbec vidět, sklo je zrcadlové, ale ze sauny ven je vidět velmi dobře, takže nejste ochuzeni o krásný výhled.

Skleněný portál v sauně je velmi žádanou součástí venkovních saun, protože panoramatickou saunu chce mít přece doma každý.

My ve firmě SAUNUJEME.CZ jsme velkými zastánci moderních prvků v saunách a zvláště celoprosklených stěn a rádi Vám připravíme nabídku na Vaší vysněnou prosklenou saunu a to jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí.

Poslední články

Barevné nátěry venkovní sauny

Publikováno 06.02.2023 Saunové venkovní domky a venkovní sauny zhotovené společnost&i...Více

Opláštění venkovní sauny nemusí být nutně ze dřeva!

Publikováno 03.02.2023 Setkáváme se s klienty, kteří požadují moderní poj...Více
Saunujeme
Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami cookies a s podmínkami ochrany osobních údajů na webu saunujeme.cz.
Souhlasím